Jak grać w LVbet

STAWIANIE ZAKŁADU Z LV BET JEST PROSTE. PROSZĘ ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYMI WSKAZÓWKAMI PONIŻEJ, ŻEBY ZROZUMIEĆ TEN PROCES.

1. REJESTRACJA

Przed postawieniem zakładu, musisz otworzyć konto w LV BET. Wypełnij formularz rejestracyjny poprzez kliknięcie przycisku Rejestracja, który znajdziesz na samej górze. Możesz również użyć bezpośredni link.

2. DEPOZYT

Jeśli rejestracja została pomyślnie zakończona, to czas żeby złożyć depozyt. Zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki Płatności, która jest zlokalizowana na górze strony. Wybierz preferowaną metodę płatności. Możesz również użyć bezpośredni link.

3. POSTAW ZAKŁAD

Teraz czas na zabawę. Stawianie zakładu! Możesz wybrać pomiędzy Sporty lub Na Żywo. Sekcja Sporty zawiera wszystkie dostępne zakłady przedmeczowe, a Na Żywo zawiera wszystkie spotkania, które aktualnie trwają i są dostępne na żywo.

Musisz wykonać 4 proste kroki:

 1. Wybierz dyscyplinę
 2. Dodaj zakłady do kuponu
 3. Postaw stawkę
 4. Postaw i potwierdź zakład

Krok 1: Wybierz dyscyplinę

Zarówno z zakładki Sporty jak i Na Żywo musisz wybrać Sport, Region i ostatecznie Ligę. Jeżeli już dokonałeś wyboru, możesz postawić zakład na zwycięzcę meczu, który jest dostępny natychmiast, albo możesz wybrać jeden z dodatkowych rynków poprzez kliknięcie ‘+’.

 • Wybierz dyscyplinę
 • Wybierz region
 • Wybierz ligę

Krok 2: Dodaj zakłady do kuponu

Żeby dodać zakład, po prostu kliknij na wybrany rezultat/kurs. Twój zakład pojawi się automatycznie na kuponie. Jeżeli chcesz usunąć jakikolwiek zakład z kuponu, po prostu kliknij na przycisk ‘X’, który jest w prawym górnym rogu.

 • Poniżej, pierwszy zakład pokazuje, że Borussia Dortmund wygra, drugi na remis, a trzeci że wygra Bayern Monachium. Wybierz zakład i dodaj do kuponu.
 • Jeżeli chcesz usunąć selekcję z kuponu, po prostu kliknij na X ( zaznaczony na czerwono w prawym górnym rogu)

Krok 3: Postaw stawkę

Stawka odnosi się do kwoty za którą chcesz postawić zakład. Jeżeli postawisz stawkę, automatycznie zobaczysz kwotę możliwej wygranej.

Krok 4: Postaw i potwierdź zakład

Jeżeli jesteś zadowolony ze swoich selekcji, kliknij przycisk Postaw Zakład. W następnym oknie pojawi sie informacja, że kupon/y są przetwarzane. Po kilku sekundach otrzymasz potwierdzenie. Hurra! Twój kupon został zatwierdzony.

4. MOJE ZAKŁADY

Bardzo prosto możesz sprawdzić wszystkie postawione zakłady. Po prostu przejdź do zakładki Moje Zakłady, która jest dostępna pod głównym menu. Możesz tu sprawdzić historię zakładów, razem z wciąż trwającymi i/lub zakończonymi.

Poprzez kliknięcie na wybrany zakład, możesz sprawdzić szczegóły:

5. INNE RYNKI

LV BET oferuję wiele różnych rynków. Jak jest przedstawione poniżej, numer ‘+93’ po prawej stronie zaznaczony na czerwono. Jeśli rozwiniesz ten numer, zobaczysz wszystkie dostępne rynki na to wydarzenie.

Poniżej znajdziesz kilka wybranych rynków na które możesz postawić zakład :

 • Podwójna szansa
 • Obie drużyny strzelą gola
 • Do Przerwy/Koniec Meczu
 • Azjatycki Handicap
 • Dokładny Wynik
 • Suma Goli

Comments are closed.