Olimpjski start w forBET i 3 bonusy 1200 PLN

Tylko w forBET dla nowych graczy na Igrzyska Olimpijskie:

Zarejestruj się i zgarnij bonus aż za TRZY depozyty!
Zasady promocji:

1) Promocja obowiązuje od 09.02.2018 od godziny 00:00 do 25.02.2018 do godziny 23:59.

2) Zarejestruj się i za kolejne trzy depozyty otrzymasz od forBET bonus:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł

Łącznie za trzy depozyty można uzyskać aż 1200 PLN bonusu!

3) Po każdym depozycie bonus zostaje przyznany automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykorzystania depozytu

4) Minimalna kwota depozytu to 20 zł

5) Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie

6) Do odblokowania bonusu nie zaliczają się kupony systemowe

7) Aby wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony posiadające minimum 3 zdarzenia, każde z kursem 1,30 lub wyższym

8) Czas na obrót bonusem to 30 dni od jego aktywacji (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)

9) Jeżeli bonus trafi do kolejki bonusowej czas na jego aktywację wynosi 30 dni

10) Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji

11) Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte

12) Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

W forbet Olimpjski start i 3 bonusy 1200 PLN

Bonus obowiązuje dla osób rejestrujących konto od 09.02.2018 od godziny 00:00 – dla osób które zarejestrowały konto przed tym terminem obowiązuje bonus na następujących zasadach:

BONUS POWITALNY


Nowi gracze w forBET mogą odebrać niezwykle atrakcyjny bonus powitalny. Możesz zyskać nawet 600 PLN, czyli 100% swojej pierwszej wpłaty! Wysokość bonusu może wynieść od 20 zł do 600 zł i uzależniona jest od wysokości pierwszej wpłaty na konto gracza.

Warunki bonusu:

Stawka bonusu: 100%

Maksymalna kwota bonusu jaką otrzymasz: 600 zł

Minimalna kwota depozytu liczonego do bonusu: 20 zł

Obrót do wypłaty: 8 razy obrót bonusu przy kursie minimalnym 3.0

Promocja obowiązuje do:  do odwołania

Bonus również dla graczy, którzy nigdy nie dokonali wpłaty

Bonus dla nowych graczy zostanie przyznany automatycznie – osoby zakładające konto przed 6 Września 2017 proszone są o wysłanie wiadomości na adres: POMOC@iforbet.pl z informacją o chęci otrzymania bonusu powitalnego.

Od dnia 07.12.2017 zaczynając od godziny 6:00 (gmt+1) kupony za środki bonusowe nie są objęte promocją WYGRYWAJ WIĘCEJ.

* Bonusy są rozliczane i przydzielane w godzinach pracy Działu Promocji od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Co warto wiedzieć?

Dokonałem pierwszej wpłaty i mój bonus jest wciąż nieaktywny, dlaczego?
W momencie dokonania pierwszej wpłaty na konto gracza bonus powitalny zostaje dopisany automatycznie jednakże jest on „zablokowany” do momentu w którym gracz dokona obrotu pierwszą wpłatą zgodnie z wymogami regulaminu promocji bonus powitalny.

Jak dokonać obrotu depozytem?
Za obrót obiera się łączną kwotę postawionych zakładów. Do wykonanego obrotu nie jest zaliczana wygrana w zakładzie, tylko stawka za jaką został zagrany zakład. Dla przykładu wygrywając zakład za 100 pln po kursie 1,7 i wygranej 170 pln do obrotu wlicza się jedynie 100 pln, czyli wartość za jaki zakład został postawiony. Do obrotu zaliczane są również zakłady przegrane.

Moja wpłata to 100 pln, dlaczego nie otrzymałem maksymalnego bonusu?
Drogi graczu, Twój bonus to 100% od Twojego depozytu. Równowartość wpłaconej przez siebie kwoty otrzymasz od nas w bonusie. W regulaminie znajdziesz też jakie są minimalne i maksymalne kwoty dla depozytów.

Dlaczego nie mogę postawić zakładu za środki bonusowe?
Przede wszystkim należy sprawdzić czy do postawienia zakładu zostało wybrane saldo bonusowe. Jeżeli jest zaznaczone powinno być podkreślone zieloną linią, (jest to widoczne w prawym górnym rogu ekranu po zalogowaniu się na konto gracza) jeżeli nie jest – proszę kliknąć na saldo bonusowe tak by się podkreśliło.
Należy też pamiętać o spełnieniu warunków regulaminu odnośnie minimalnego kursu jaki powinien być przy zawieraniu zakładu.

Gdzie mogę sprawdzić stan obrotu bonusem powitalnym?
Stan obrotu aktualnym przyznanym bonusem można sprawdzić klikając (po zalogowaniu się na konto gracza) w ikonę MOJE KONTO znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu strony głównej. Następnie należy kliknąć w zakładkę BONUS znajdującą się po lewej stronie ekranu. Oprócz obrotu bonusem znajdują się tam również inne istotne informacje – data przyznania oraz m.in data ważności bonusu.

Dokonałem obrotu jednak bonus wciąż nie został przeniesiony do salda głównego, dlaczego?
Prosimy pamiętać aby podczas dokonywania obrotu depozytem kupony były zgodne z regulaminem. W innym wypadku nie zostaną zaakceptowane przez system i saldo bonusowe nie będzie odblokowane.

Comments are closed.