Totolotek – poleć przyjaciela i odbierz do 100zł

Spraw radość sobie i swoim przyjaciołom naszą najnowszą ofertą. Od teraz możesz polecić komuś z przyjaciół grę w  Totolotku , a w zamian skorzystacie wszyscy – Ty dostaniesz Bonus do 100 zł za polecenie, a Twoi poleceni przyjaciele Bonus Powitalny do 500 zł!

totolotek-polec-przyjaciela

Zasady promocji „Poleć Przyjaciela”:

Wystarczy, że w zakładce „Moje konto” wpiszesz adres mailowy swojego znajomego, a ten zarejestruje się w naszym serwisie przy użyciu specjalnego kodu i będzie aktywnym użytkownikiem. Za każdego poleconego i aktywnego znajomego możesz otrzymać nawet 100 zł bonusu na grę!
Możesz polecać dowolną liczbę swoich przyjaciół lub znajomych.
Toto-Gol to naprawdę duże wygrane, tutaj kumulacje sięgają nawet miliona złotych. Wytypuj dokładny wynik sześciu wybranych meczów z różnych piłkarskich lig! Spółka przyjmuje zakłady na terenie Polski w kolekturach bukmacherskich oraz za pośrednictwem strony internetowej. Firma posiada w swojej ofercie zakłady bukmacherskie Toto-Mix, zakłady na żywo, totalizatory piłkarskie Toto-Liga i Toto-Gol oraz zakłady na wyścigi koni oraz wyścigi psów Toto-Racing. Ponadto firma posiada profesjonalny serwis wyników na żywo oraz statystyki sportowe. Zakłady internetowe organizowane są w oparciu o licencję Ministra Finansów RP o nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485.Totolotek: obstawiaj mecze i zakłady, wyścigi konne i wyścigi psów – poczuj smak emocji i wygrywaj pieniądze online, nie wychodząc z domu!

Comments are closed.