2 miliony złotych w puli promocji forBET Droga do Rosji

Już 14.05 startuje wielka promocja forBET o nazwie

“DROGA DO MOSKWY”!

 

Codziennie czekać będą na Ciebie zadania, za spełnienie których będziemy rozdawać bonusy! W sumie do zgarnięcia są aż 2 miliony złotych!

Tak – to nie pomyłka – w puli nagród są aż DWA MILIONY ZŁOTYCH w bonusach!

Jak duży kawałek z tego tortu uszczkniesz dla siebie?

Droga do Rosji 2 miliony złotych w puli promocji forBET Borus

JAK GRAĆ?

Witajcie w konkursie forBET – “Droga do Moskwy”!

Codziennie, przez 32 dni z rzędu, znajdziecie tu promocje, które umilą Wam oczekiwanie na największą i najważniejszą imprezę piłkarską na świecie!

Na mapie widzicie 42 lokalizacje. Codziennie uaktywni się jedna z nich, co zobaczycie dzięki specjalnemu oznaczeniu. Wystarczy wtedy w nią kliknąć i skorzystać z promocji. W celu znalezienia promocji na dany dzień przesuwaj się po mapie – od Chile i USA aż po Japonię i Australię lub też od Grenlandii aż do RPA.

Co więcej – 32 lokalizacje, codziennie jedna na dany dzień będą specjalnie oznaczone, abyście mogli ją znaleźć. Dodatkowe 10 lokalizacji takiego oznaczenia mieć nie będzie. Gdy więc znajdziecie w opisie danego dnia informację, że czeka na Was ukryta promocja – wtedy klikacie we wszystkie lokalizacje, dopóki nie znajdziecie tej ukrytej. Szczegółowe opisy promocji na dane dni znajdziecie w opisach i regulaminach.

Mamy nadzieję. że znajdziecie tutaj wiele zabawy i wielkich wygranych!

Powodzenia!

14.05 startuje wielka promocja forBET o nazwie Droga do Moskwy

NAGRODY

W promocji Droga do Moskwy do podziału pośród klientów forBET są aż 2 miliony złotych w bonusach na naszej stronie!

Graj codziennie, aby wykorzystać każdą okazję i zebrać jak najwięcej do swojej puli nagród!

Co więcej – jeśli każdego dnia trwania promocji (od 14.05 do 14.06) Twój obrót (suma stawek) dzienny wyniesie minimum 50 PLN, to na koniec otrzymasz od nas extra bonus w wysokości 500 PLN!

Powodzenia!

PS. W razie jakichkolwiek pytań proszę skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta.

REGULAMIN

Każdego dnia promocji obowiązuje inny regulamin, który będzie dostępny w tym miejscu danego dnia. Prosimy o zapoznanie się z nim, biorąc udział w akcji “Droga do Moskwy”.

Comments are closed.